TOYLANDI NETIPOOD ON SULETUD! TELLIMUSI ME ENAM VASTU VÕTTA EI SAA!
Liitu uudiskirjaga
Otsing
Sisukord
TOYLANDI NETIPOOD ON SULETUD! TELLIMUSI ME ENAM VASTU VÕTTA EI SAA!

Firmast

Osaühing Homeros avas oma mänguasjade netipoe 2005 aasta detsembri alguses teadmisega, et sellisest poest on paljudele lapsevanematele ja lastele kasu. Eriti neile issidele-emmedele ja vanavanematele, kel ei ole võimalust mänguasjapoodi ise minna, kui lastel suur-suur isu uue huvitava mängu järgi. Olgu siis põhjus milline tahes - kas kodus pisibeebi, kellega koos raske mööda poode käia, või siis elukoht toredas kohas keset loodust, kuhu paraku pole ühtki mänguasjapoodi lähedale püsti pandud.

Oleme püüdnud oma esialgset valikut Euroopa suurematelt ja kvaliteetsematelt tootjatelt tasapisi kasvatada ning see areng jätkub. Toyland`i suundumus on pakkuda võimalikult palju just selliseid mänguasju, mis last arendaks. On ju lapse põhiline töö mäng ning selle läbi saab ta oma esimesed oskused-kogemused. Meie partneriteks on Euroopa mänguasjamaailma tõsised tegijad, kelle eesmärgiks on iga mänguga lapsele midagi õpetada. See annab ka Toylandi  tootevalikule tugeva aluse.

Kuid kuna ühtegi toredat poodi - nagu Toyland seda olla tahab - ei saa hoida muutumast, oleme väga tänulikud teile tagasiside eest. Kirjutage meile: mis meeldib, mis võiks parem olla. Ja ka sellest, milliseid mänguasju selles poes edaspidi näha sooviksite. Oma e-kirja saate postitada aadressil info@toyland.ee.   Ühte võime lubada - teeme kõik endast oleneva, et teie ja teie pisipere soove täita!

Vali valuuta:
Kinkekaart
Osale
loteriis!
Osale loteriis

Millised mänguasjad Teie lapsele meeldivad?

             

« Tagasi